Aksiad

AKYURT SANAYİCİ VE İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

AKSİAD GENEL KURULU YAPILDI

ALİ TEKİN ÇELİK YENİDEN BAŞKANLIĞA SEÇİLDİ

Genel Kurula Akyurt Kaymakamı Osman Altın, Akyurt Belediye Başkanı Hilal Ayık, Akyurt Ilçe Jandarma Komutanı Üstğm Yunus Koçak, Akyurt İlçe Emniyet Müdürü Özkan Demirağ, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, İçasifed Başkanı Mehmet Akyürek, Aksiad Yönetim Kurulu Üyeleri ve Aksiad üyesi iş insanları katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklâl Marşının ardından Divan Başkanlığına İçasifed Başkanı Mehmet Akyürek ve Aksiad eski başkanlarından A. Azmi Kelemcisoy seçildi.

İlk olarak konuşan Başkan Ali Tekin Çelik, genel kurulun katılanlara teşekkür ederek ülke ekonomisi hakkında konuşma yaptı. Daha sonra kürsüye gelen Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, Ankara’nın ileri teknolojinin yoğunlaştığı, en yüksek katma değerli ürünlerin üretildiği ve ihraç edildiği önemli bir şehir haline geldiğini belirterek, “Ülkedeki ileri teknoloji ürünlerinin yüzde 20'si Ankara'da üretiliyor. Bu anlamda hepiniz benim için son derece değerlisiniz. İş insanlarımızın kenetlenip daha fazla çalışması ve daha fazla katma değer yaratan ürünler üretmesi lazım" dedi. Akyurt Belediye Başkanı Hilal Ayık, belediye olarak sanayicinin yanında olduklarını ve Aksiad ile birlikte güzel işlere imza attıklarını söyledi. Son olarak kürsüye gelen Akyurt Kaymakamı Osman Altın Aksiad'ın Akyurt için önemli bir kurum olduğunu söyleyerek çalışmalarından dolayı Aksiad Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

Okunan Faaliyet Bülteni, bilanço ve denetim kurulu raporları ayrı ayrı oylamaya sunularak kabul ibra edildi. Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri de Genel Kurula katılanlar tarafından ibra edildi.
Daha sonra Divan Başkanı Mehmet Akyürek, gelecek dönem Yönetim kuruluna tekrar aday olan Ali Tekin Çelik ve listesini oylamaya sunuldu. Oy birliği ile yeniden başkanlığa seçilen Ali Tekin Çelik genel kurula katılanlara teşekkür etti.

Daha sonra sözü eski başkanlardan A. Azmi Kelemcisoy aldı ve Aksiad' a başkan ve yönetim kurulu üyesi olmaktan onur duyduğunu söyledi. Görev dağılımının daha sonra yapılacağı Aksiad 14. Olağan Genel kurulu, toplantıya katılanlarla birlikte çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Aksiad yeni dönem Yönetim Kurulu Üyeleri aşağıdaki isimlerden oluştu:

Aksiad Yönetim Kurulu Üyeleri
1. Ali Tekin Çelik,
2. İbrahim Okur,
3. Metin Güleç,
4. Ertekin Şan,
5. Kemal M. Bereket,
6. Mehmet Balıkçıoğlu,
7. Ayşegül Türksever Yaylacı,
8. Celalettin Keleş,
9. Latif Latifoğlu,
10. Hüseyin Demirel,
11. Burhan Kahraman,
12. Murat Karakaş

HABERDAR OL

Kampanyalardan ve duyurulardan haberdar olmak için lütfen kayıt olun.

KVKK Aydınlatma Metni hakkında detaylı bilgi için

Copyright © 2022 | AKSİAD | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım