AKSİAD
facebook
Akyurt Kaymakamı'nın Derneğimize Ziyareti

AKYURT KAYMAKAMI’NIN DERNEĞİMİZE ZİYARETİ

Akyurt Kaymakamı Sn. Osman Altın derneğimize iade-i ziyarette bulundu. Akyurt İlçe Emniyet Müdürü Sn. Özkan Demirağ'ın kendisine eşlik ettiği ziyarette Aksiad Başkanı Sn. Ali Tekin Çelik, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Sn. Ayşegül Türksever Yaylacı, Sn. Ertekin Şan, Sn. Kemal Bereket, Sn. Celalettin Keleş, Sn. Latif Latifoğlu ve Sn. Kemal Bereket hazır bulundu.

Başkan Ali Tekin Çelik, Aksiad, İçasifed ve Türkonfed hakkında Kaymakam Osman Altın'a bilgi vererek yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Türkonfed'in Türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşlarından birisi olduğunu vurgulayan Çelik "Türkonfed olarak iş dünyasının sorunlarına dikkat çekerken, yapılan çalışmalar ve raporlarla ülkemize faydalı olmaya çalışıyoruz.Hoşgörüye ihtiyacımız var, farklılıkları gözetmeksizin birbirimizi kucaklamamız gerek. Ayrıştırıcı değil, birleştirici ve yapıcı olmalıyız. Ancak birlikte başarabiliriz. Biz STK'lar gönüllü çalışan kuruluşlarız. Bu bilinci de geliştirmemiz gerekiyor" dedi.

Akyurt Kaymakamı Osman Altın'da Stk'ların geçtiğimiz dönemlerde farklı amaçlar için kullanıldığını, terör örgütlerinin bile faaliyetlerini sürdürebilmek ve daha rahat hareket edebilmek, finans yaratabilmek için dernekler kurduklarını söyleyerek "Bunun önüne geçebilmek için sizin gibi derneklerin kendilerini daha iyi anlatmaları gerekiyor" dedi.

Başkan Ali Tekin Çelik, Akyurt Kaymakamı Osman Altın'a Aksiad'a yaptığı ziyaretin anısına verdiği hediye verdi. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

  • Kaymakamın Ziyareti-5.jpg
  • Kaymakamın Ziyareti-3.jpg
  • Kaymakamın Ziyareti.jpg
  • Kaymakamın Ziyareti-4.jpg
  • Kaymakamın Ziyareti-1.jpg


 
Çankırı Bulvarı No: 200/1 Akyurt/ANKARA
Tel: +90 312 844 00 46 • Faks: +90 312 844 00 45 • E-Mail: aksiad@aksiad.org.tr
Web Tasarım: AdaNET